2017-02-14 - W karnawałowo- walentynkowym rytmie

2017-02-13 - Lekki Tornister
W trosce o zdrowe kręgosłupy

2017-01-22 - Hej kolęda, kolęda!
Uczniowie z kółka muzycznego klas 1-3 oraz Emilka Cichy z klasy 4 uczestniczyli w Konkursie Kolęd i Pastorałek Polskich.

2017-01-21 - Dla tych, których serca są złote
Dziś uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoim ukochanym Babciom i Dziadkom jasełka.

2017-01-17 - Sukcesy naszych uczniów

2017-01-17 - Dzień patrona
W piątek 13 stycznia obchodziliśmy (nieco spóźniony) dzień patrona naszej szkoły.

2016-12-22 - Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda...

2016-12-16 - Sukcesy naszych uczennic w XIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży Tęczowy Kalendarz

Sukcesy naszych uczniówUczniowie klasy VIb odnieśli kolejny sukces w II edycji Gminnego Konkursu Plastycznego i Literackiego o św. Maksymilianie Kolbe.
Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda...Najpiękniejsze polskie kolędy wykonane przez uczniów naszej szkoły wprowadziły nas w podniosły, świąteczny nastrój.