Znów zabrzmiał dzwonek

Do dwóch miesiącach wakacji znów zabrzmiał szkolny dzwonek. Korytarze zaroiły się uczniami, którzy wraz z rodzicami przybyli na uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Poprowadziła ją dyrektor szkoły - pani Joanna Wysogląd, która odczytała list Wójta Gminy Oświęcim. Następnie uczniowie klasy VB przypomnieli o 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Ważną chwilą było oczywiście ślubowanie i pasowanie. W tym roku w naszej szkole rozpoczęło naukę 41 pierwszoklasistów, których wychowawczyniami zostały panie Dorota Dudek i Krystyna Jaromin. Szkolny ołówek na pewno dodał pewności każdemu nowemu uczniowi, a  rożki obfitości osłodziły ten wyjątkowy dzień.  Wszystkim życzymy sukcesów w nauce!

Zakończenie roku szkolnego Zabrzmiał ostatni dzwonek.
I miejsce w konkursie ekologicznym " Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii"
Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.