Zielona szkoła w Łebie

Uczniowie klas trzecich i drugiej powrócili  już z zielonej szkoły w Łebie. W trakcie pobytu mogli korzystać z wielu atrakcji. Zwiedzili Gdańsk, Gdynię i Sopot. Podczas wizyty w porcie zapoznali się z pracą rybaków oraz bosmana. Odwiedzili Park Dinozaurów w Łebie. Podziwiali  roślinność i ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym.Wspaniałą przygodą okazała się również wycieczka do zamku krzyżackiego w Malborku. Nie zapominali o nauce. Uczestniczyli w konkursach,  dyskotekach i zabawach integracyjnych. Śpiewali szanty i oczywiście mnóstwo czasu spędzali na świeżym powietrzu. Swoje wspomnienia zapisali w pamiętnikach.Wszyscy zapewniają , że było odlotowo!
Powitanie z morzem
Z zdrowym ciele- zdrowy duch!
Na plaży
Nauka na zielonej szkole była przyjemnością
W Parku Dinozaurów
W Malborku
W Gdańsku
Wizyta na żaglowcu
 Oceanarium w Gdyni
Humory dopisywały
Dziękujemy za pyszne posiłki i wspaniałą opiekę w ośrodku
Zajęcia otwarte dla rodziców uczniów klasy IIIb
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.