Zabawa karnawałowa

Uczniowie klas I- III

Wspaniale bawili się uczniowie  naszej szkoły podczas zabawy karnawałowej. W barwnych kostiumach wystąpili przedstawiciele klas I- III. Najodważniejsi  wzięli udział w konkursie tanecznym. Zwyciężyły pary:  Alina Pająk i Artur Góra oraz Weronika Szczerbowska i Wiktor Komendera. Również  uczniowie klas IV - VI wesoło spędzili to mroźne, zimowe popułudnie, rozgrzewając się przy muzyce dobranej przez niezawodnych uczniów klasy VIa. Rada Rodziców ugościła zaś wszystkich przepysznymi pączkami i soczkami. Humory dopisywały!

Uczniowie klas trzecich
uczniowie klas drugich
Uczniowie klas  pierwszych
To oni wygrali konkurs taneczny!
Szkoła na sportowo
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.