Z muzyką i ...duchami

To było ciekawe spotkanie z muzyką i ...duchami. Kolejny raz odwiedzili naszą szkołę muzycy z Agencji "Kontra", którzy  przedstawili publiczności szkolnej historię polskiej pieśni. Razem z duchem rycerza wykonali "Bogurodzicę", z duchem mnicha zaśpiewali jedną z polifonicznych pieśni M. Gomółki. Podczas podróży przez wieki przywołano również utwory wokalne F. Chopina. Najwięcej emocji wzbudziło wykonanie arii Skołuby z opery "Straszny dwór" oczywiście z udziałem duchów. Lekcja umuzykalniająca skończyła się wspólnym śpiewaniem przeboju Skaldów.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
RAZEM NA ŚWIĘTA!