Z muzyką i ...duchami

To było ciekawe spotkanie z muzyką i ...duchami. Kolejny raz odwiedzili naszą szkołę muzycy z Agencji "Kontra", którzy  przedstawili publiczności szkolnej historię polskiej pieśni. Razem z duchem rycerza wykonali "Bogurodzicę", z duchem mnicha zaśpiewali jedną z polifonicznych pieśni M. Gomółki. Podczas podróży przez wieki przywołano również utwory wokalne F. Chopina. Najwięcej emocji wzbudziło wykonanie arii Skołuby z opery "Straszny dwór" oczywiście z udziałem duchów. Lekcja umuzykalniająca skończyła się wspólnym śpiewaniem przeboju Skaldów.
Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.
Laureatka konkursu "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie" w WarszawieUczennica klasy ósmej odebrała nagrodę w Warszawie.
Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej