1. Strona G堯wna
  9. Rada Rodzic闚

Wyprawa do Kotliny K這dzkiej

Klasy IV, VIa i VIb odwiedzi造 ciekawe zak徠ki Kotliny K這dzkiej i pozna造 stolic regionu.

Uczniowie obejrzeli fortyfikacje starego Paczkowa. W璠rowali podziemnymi korytarzami kopalni z這ta “ Z這ty Stok”. Mieli okazj w豉snor璚znie wyprodukowa papier czerpany podczas interesuj帷ych warsztat闚 w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju. Degustowali lecznicze wody w uzdrowiskowych pijalniach.

Niezwyk貫 wra瞠nie zrobi造 na wszystkich zabytki sakralne: Kaplica Czaszek w Czermnej oraz sanktuarium w Wambierzycach.

Wizyta u"specjals闚"14 czerwca br. uczniowie naszej szko造 uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.
Trening z pi趾arzem Maciejem Iwa雟kim
Wizyta w Bielsku-Bia貫jZaj璚ia ekologiczne w Zak豉dzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Bia貫j