Wycieczka klas drugich i trzecich do Krakowa

19 maja klasa IIIb wyruszyła na ciekawą wycieczkę. Jako środek lokomocji wybrała pociąg. Dla większości dzieci była to pierwsza taka podróż i wzbudziła wiele emocji. Kraków to historyczne miasto, dlatego też w programie wycieczki nie brakło Rynku, Kościoła Mariackiego ze słynnym Ołtarzem Wita Stwosza, Sukiennic, Wawelu i Smoczej Jamy. Klasa IIIb odwiedziła również Muzeum Przyrodnicze i zwiedziła jego ciekawe wystawy. Wielką atrakcją był rejs po Wiśle na pokładzie statku "Legenda". Uczniowie wrócili do Grojca zadowoleni i zachwyceni pięknem Krakowa.

20 maja uczniowie klas II i klasy IIIa uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Krakowa. Dawna stolica Polski przywitała ich piękną pogodą. Dzieci zwiedziły Wzgórze Wawelskie, w Muzeum Przyrodniczym podziwiały ekspozycje przedstawiające "Zwierzęta i owady egzotyczne", " Świat łowców kamieni", " Mięczaki świata". Zachwycały się wspaniałą afrykańską dżunglą. Z pokładu statku wycieczkowego dzieci obserwowały architekturę Krakowa. Przekonały się, że  Wisła to naprawdę piękna polska rzeka.

W Lesie Wolskim i ZOO uczniowie oglądali zwierzęta z różnych stron świata. Na zakończenie wycieczki odbyły się zabawy na świeżym powietrzu. Wszyscy uśmiechnięci, zadowoleni  wrócili do domu z upominkami dla swoich bliskich.

Jasełka dla Kochanych Babć i Drogich Dziadków
Szkolny Klub Wolontariatu podczas 28 finału WOŚP