Karmiliśmy zwierzęta

Wycieczka  do Wisły

W czerwcowy poranek wraz z klasą IIa pojechaliśmy na wycieczkę do Wisły. To był wspaniały dzień.

Zwiedzaliśmy Skocznię  Narciarską  im. Adama Małysza oraz Muzeum Narciarstwa , w którym znajduje się kolekcja starych nart. Są wśród nich narty Małysza , w których zdobył Mistrzostwo Polski. Później pojechaliśmy do Galerii Trofeów A. Małysza, gdzie podziwialiśmy zdobyte puchary przez naszego słynnego sportowca. Na zakończenie wycieczki zwiedziliśmy Park Leśnych Niespodzianek w Ustroniu - Zawodzie. Tam oglądaliśmy pokazy sów i z ręki karmiliśmy zwierzęta. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Mc Donald’s i zjedliśmy zestaw dla dzieci.

Moim zdaniem mimo deszczowej pogody wycieczka była udana i godna polecenia

Dawid Górka  z 2b

Pod Skocznią Narciarską im. Adama Małysza w Wiśle Malince
klasa 2a
Pokaz sów
Deszcz nie popsuł nam humorów
Jak zwykle zadowoleni
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.