Wizyta w Parku Świętego Mikołaja w Zatorze

Dnia 15 grudnia 2009 roku uczniowie klas pierwszych  i drugich  wybrali się do Parku Świętego Mikołaja w Zatorze. Podczas spaceru zaczarowanymi ścieżkami spotkali postaci z ulubionych bajek. Nie zabrakło również wesolych Elfów, które  pomagają Mikołajowi  oraz opiekują się reniferami: Rudolfem i Kometą. Sporą atrakcją  okazał się film w kinie 5D pt ."Polarna wyprawa Świętego Mikołaja".  Dzięki magicznej wyrzutni wysłaliśmy życzenia dla bliskich, które będą krążyć po orbicie wiele tysięcy lat. A już dziś życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

Z Mikołajem
Rudolf i Kometa
Parada bajkowych postaci
Posyłamy życzenia dla bliskich
Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.
Trening z piłkarzem Maciejem Iwańskim
I miejsce w konkursie ekologicznym " Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii"