Witaj wiosno!

W tym roku żegnaliśmy zimę nieco inaczej, niż nakazuje polski zwyczaj. W trosce o czystość naszych rzek i potoków wysłaliśmy ją na Biegun Północny za pośrednictwem poczty. Tuż po załatwieniu niezbędnych formalności otrzymaliśmy przesyłkę od zaczynającej swoje panowanie wiosny i z zielonym gaikiem powędrowaliśmy ulicami Grojca. Po powrocie do szkoły, w radosnym nastroju uczestniczyliśmy w licznych konkursach. Klasy czwarte, piąte i szóste postanowiły przywitać wiosnę, recytując wiosenne wiersze i ubierając się w radosne kapelusze, a ona  obdarowała wszystkich świetnymi humorami.
Uczniowie klas I śpiewali piosenki i wybierali najpiękniejsze, wiosenne kreacje
Odebraliśmy niezwykłą przesyłkę
uczniowie klasy III tworzyli wiersze i opowiadania
Wycieczka klas V w Góry Świętokrzyskie
Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.