1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Teatralna zabawa w Śpiącą Królewnę

opis niedostepny

W ostatnim tygodniu  można było zobaczyć przechadzające się po szkolnym korytarzu  postaci w barwnych strojach, które z niecierpliwością oczekiwały na przybycie zaproszonych gości. Byli to aktorzy z  kółka teatralnego klas I - III, którzy trzykrotnie zaprezentowali publiczności pełne humoru przedstawienie „Zabawa w Śpiącą Królewnę”  przygotowane na motywach scenariusza pani Zofii Wójcik.

W piątkowe popołudnie aktorzy  starali się oczarować grą swoich najbliższych, a więc rodziców, babcie, dziadków i rodzeństwo. Mamy zadbały o słodki poczęstunek. Goście gromkimi brawami nagrodzili artystów, doceniając zaangażowanie całego zespołu, umiejętności taneczne i wokalne oraz swobodę ruchu na scenie.  W roli Herolda wspaniale wystąpił pan Szymon Wójcik.

W czwartek przybyły do naszej szkoły trzy grupy przedszkolaków z Grojca. Wszyscy z radością rozpoznawali na scenie swoich kolegów a panie mogły zobaczyć  postępy swoich byłych wychowanków. Obecna na przedstawieniu pani dyrektor szkoły Joanna Wysogląd pogratulowała małym artystom.

 Ostatni występ aktorzy  dedykowali uczniom klas I- III.  Z uwagą obserwowali oni grę swoich kolegów, ponieważ wybierali najlepszego aktora tego przedstawienia. Wyniki poznamy wkrótce. Zabawa w teatr przyniosła wszystkim wiele radości, ale także pozwoliła na poprawę wzajemnych relacji i przełamywanie nieśmiałości. Nad przygotowaniem występu czuwała pani Małgorzata Chwierut.

 

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Samorząd Uczniowski
Interhead.pl