Spotkanie z tradycją

Uczniowie klasy pierwszej realizujący unijny Projekt "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" składają serdeczne podziękowania przedstawicielkom Koła Gospodyń Wiejskich w Grojcu. Panie Maria Bajorska i Maria Śliwka prowadziły warsztaty rękodzieła artystycznego "Spotkanie z tradycją". Mamy nadzieję, że przekazana wiedza i umiejętności nie zostaną zmarnowane. Spotkanie na długo pozostanie w naszych sercach.

Panie przybyły na spotkanie w barwnych, regionalnych strojach.
Zakończenie roku szkolnego Zabrzmiał ostatni dzwonek.
Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.
I miejsce w konkursie ekologicznym " Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii"