Spotkanie z panem leśniczym

Gość zachwycił wszystkichb piękną grą
Barwna prelekcja pana leśniczego Ryszarda Ćwiklickiego z Nadleśnictwa Jeleśnia  po raz kolejny zachwyciła uczniów. Drugoklasiści poznali wiele ciekawostek z życia leśnych zwierząt, rozpoznawali ich odgłosy i utrwalali wiedzę zdobytą podczas wycieczki do lasu oraz na zajęciach w szkole. Gość- przyjaciel przyrody żyjący i pracujący z pasją - zwracał szczególną uwagę na właściwe zachowanie  w lasach i konieczność ich ochrony. Dużą atrakcją była gra na sygnałówce myśliwskiej. Miłą niespodziankę sprawiła panu leśniczemu Wiktoria Wójcik. Namalowała pięknego wilka, który będzie ozdobą leśniczówki. Wizyta zachęciła uczniów do obserwacji przyrody, fotografowania i  poszukiwania informacji w dostępnych źródłach wiedzy. Bardzo dziękujemy za to niezwykłe spotkanie.
Gość zachęcał do czytania na temat otaczającej nas przyrody i przygotował atrakcyjne upominki
Wiktoria Wójcik zachwyciła gościa talentem plastycznym
Pan leśniczy Ryszard Ćwiklicki z uczniami klas drugich
Cezary Trybański w naszej szkole !
Sukces uczennicy z klasy VIII
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI