Na sportowo- odblaskowo w 4c

W poniedziałek  01.10 w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła” w klasie 4c odbył się „Odblaskowy Wf”. Dziewczynki w tym dniu ćwiczyły w jaskrawych koszulkach a  swoim kolegom podarowały z okazji ich święta odblaskowe piłki, z którymi chłopcy bardzo aktywnie ćwiczyli. Celem takich zajęć było propagowanie wśród dzieci noszenia elementów odblaskowych podczas poruszania się po drodze oraz w trakcie wycieczki szkolnej. Po aktywnych zajęciach odbyła się również pogadanka na temat bezpiecznego zachowania podczas wyjazdów klasowych oraz znacznym wpływie odblasków na nasze bezpieczeństwo.

Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.