Święto Konstytucji 3 Maja

09 maja 2019 roku odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Święta Flagi oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość przygotowali uczniowie klasy 8 i klasy 4c pod opieką pań Izabeli Berszakiewicz i Joanny Miłoń. Akademia była oddaniem hołdu twórcom konstytucji oraz przypomnieniem faktów historycznych z tym związanych. Niosła przesłanie również dla nas. Przypomniała, iż patriotyzm winniśmy pielęgnować w każdym dniu i jako naród tak żyć, żeby nasza ojczyzna rozwijała się duchem wolności, odpowiedzialności i wzajemnego szacunku.

Na zakończenie Pani Dyrektor nagrodziła uczniów, którzy uczestniczyli w szkolnym Turnieju Warcabowym oraz na Najpiękniejsze Zwierzątko Wielkanocne.

Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.