Stowarzyszenie Pomocy Szkole

Społeczny Komitet przy Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Grojcu  Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska powstał 13. listopada 2008 roku. Głównymi celami jego działalności są:

• wspieranie pracy szkoły w zakresie edukacji, oświaty i wychowania,
  • zbieranie środków finansowych z pełnym przeznaczeniem na pracę na działalność komitetu.

Zarząd Społecznego Komitetu przy Szkole Postawowej im. H. Sienkiewicza w Grojcu:

• przewodnicząca - Krystyna Jaromin,
  • skarbnik - Bogumiła Kobielska,
  • sekretarz - M. Wieczorek.

Akcja  1% dla naszej szkoły:

Polega na dobrowolnym działaniu podatników na rzecz wspierania rozwoju oświaty.

Zachęcamy rodziców i sympatyków naszej szkoły do udziału w tej akcji czyli do przekazania 1% swoich podatków na rzecz Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Grojcu.

Dzień Edukacji Narodowej14 października w piękny jesienny dzień obchodziliśmy święto wszystkich pracowników oświaty.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.