Mikołaj pamiętał o nas

W tym roku Mikołaj spełniał marzenia grzecznych dzieci. Większość pragnęła pojechać do kina na film " Kraina lodu". Uczniowie z Ib zaprosili Mikołaja do swojej klasy. Zjawił się punktualnie, w asyście dzielnych elfów i reniferów. W tym niezwykle radosnym dniu wręczono również nagrody i dyplomy uczniom biorącym udział w konkursach :

Szkolny konkurs  dla klas II - III "Polska - moja Ojczyzna

Klasa IIa : Kacper Biedroń, Bartosz Uroda, Kamila Walus

klasa IIb : Karolina Sołtysik, Zuzanna Walus, Magdalena Dybeł

klasa IIIa : Paweł Chowaniec,  Filip Mendyk, Jakub Fabia

Klasa IIIb : Michał Wanat, Marta Mikołajek, Aleksander Krasoń.

Konkurs "Projekt na kartkę świąteczną

Do etapu gminnego zakwalifikowały się prace: Julii Bębenek Ib, Wiktorii Wójcik IIb, Julii Kleszcz IIb, Igora Noworyty IIa, Jakuba Wielgusa IIIb

Nagrodę Publiczności  w etapie szkolnym przyznano kolejno pracom: Wiktorii Wójcik IIb, Klaudii Darżynkiewicz IIb, Igora Noworyty IIa, Julii Luranc IIb. Kamili Walus IIa, Pawła Chowańca IIIa

W konkursie " Pocztówka z unijnej Małopolski" naszą szkołę reprezentowały prace:  Wiktorii Wójcik IIb, Julii Kleszcz IIb i  Michała Wanata IIIa.

Wzięły w nim udział również :Oliwia Żebrak IIb, Karolina Sołtysik IIb. Julia Piętoń IIb, Aleksandra Pędrys IIb i Patrycja Jurecka IIIb

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach

Laureaci szkolnego konkursu
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.