Odblaskowy Dzień Nauczyciela

W tym roku uczniowie z okazji Dnia Edukacji Narodowej oprócz galowego stroju założyli odblaskowe kamizelki. W ten sposób nasza szkoła zachęcała dzieci do bezpiecznego poruszania się po zapadnięciu zmroku. Klasy młodsze odwiedziły remizę Ochotniczej Straży Pożarnej w Grojcu, a starsze przeprowadziły konkurs na temat bezpieczeństwa i pokaz odblaskowej mody. Oczywiście nie zabrakło programu artystycznego. Tegoroczny występ przygotowały klasy szóste pod kierunkiem wychowawczyń pań Katarzyny Mendyk i Beaty Smolarek. Uczniowie wierszem, piosenką, tańcem i grą na klarnecie podziękowali nauczycielom za ich pracę.
Z wizytą w Ochotniczej Straży Pożarnej w Grojcu
Wizyta  w Ochotniczej Straży Pożarnej w Grojcu
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.