1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Noc filmowa w szkole

opis niedostepny

To był naprawdę nietypowy początek weekendu! Długo czekaliśmy na ten wieczór. Zostać w szkole po lekcjach – to dla nas nie nowość, ale spędzić noc w murach szkoły przy dobrym filmie wspólnie ze swoją klasą– to nie lada gratka!

Po raz pierwszy w naszej szkole zorganizowaliśmy nocny maraton filmowy. Spotkaliśmy się w piątek 5 kwietnia o godz. 19.00 a pożegnaliśmy następnego dnia - o ósmej rano.

Wszyscy uczniowie byli świetnie przygotowani – zaopatrzeni w śpiwory, karimaty, piżamy i smakowite przekąski.

Najpierw udało się nam spokojnie rozpakować. Każda grupa wybrała sobie salę i przystosowała ją do swoich potrzeb. Najmłodsze dzieci opanowały świetlicę szkolną. Potem przyszedł czas na ciekawe projekcje filmowe oraz żywiołowe dyskusje na temat obejrzanych obrazów. Przerwy poświęcono na integrację, gry, zabawy, wspólne tańce na korytarzu. Głód zaspokoiła smakowita pizzę, którą dostarczono nam późnym wieczorem.

Pełna paleta różnorodnych filmów pozwoliła zaspokoić nawet najbardziej wybrednego kinomaniaka, a emocje (od śmiechu po łzy wzruszenia) nie pozwoliły niektórym nawet na moment zmrużyć oka. Nasza nocna przygoda zostanie zapamiętana na długo i pozostawi wiele ciekawych wspomnień.

W nocy filmowej uczestniczyły klasy:

IVa i IVb – pod opieką wychowawców: p. Pauliny Sowińskiej i p. Pauliny Waliczek

Vb i VII b- pod opieką p. Agaty Mamicy
Va i VIa – pod opieką Moniki Bartosz i Krystyny Jaromin
Udział w „Nocce” brały również dzieci ze świetlicy szkolnej (klasy 1-3). Na początku uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie rozwiązywali zagadki i poszukiwali skarbu. Na kolację była pyszna pizza oraz zdrowe soczki. Pod wieczór dzieci obejrzały krótką bajkę, a przed snem wysłuchały przygód „Żabka i Ropucha”. Po wszystkich atrakcjach szybko i smacznie zasnęły.

Dzieci pozostawały pod opieką Elżbiety Smolarczyk i Magdaleny Kramarczyk.

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Interhead.pl