Nasze serca są biało - czerwone

Uroczyście obchodziliśmy Święto Niepodległości. Dzieci z kółka muzycznego prowadzonego przez panią Magdalenę Kramarczyk wykonały piosenkę "Jestem Polakiem". Później starsi uczniowie z kółka teatralnego przedstawili program artystyczny, w którym za pomocą ruchomych obrazów zaprezentowali historię Białego Orła od czasów legendarnych przez rozbiory aż do odzyskania przez Polskę niepodległości. Finałem był taniec z biało - czerwoną flagą. Przedstawienie przygotowały panie Joanna Sałek i Monika Basak (scenografia).

Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
I miejsce w konkursie ekologicznym " Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii"
Zakończenie roku szkolnego Zabrzmiał ostatni dzwonek.