1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Najważniejsze sukcesy uczniów kl.I-III

 Imię i nazwisko Sukces ucznia Opiekun

      Szymon Sporysz 3b

Laureat I stopnia z wyróżnieniem Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. "Matematyka Plus".mgr Małgorzata Chwierut

          Gabriela Bęben 3b               Piotr Włoszek  3b   

Laureat I stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. "Matematyka Plus".mgr Małgorzata Chwierut

             Łukasz Heród 3a            Tomasz Mrozik 3a

Laureat I stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. "Matematyka Plus".

mgr Małgorzata Semik

Jakub Kolasa 3a 

        Laureat II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. "Matematyka Plus".

mgr Małgorzata Semik
            Karol Berszakiewicz 3b                            Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. "Matematyka Plus".mgr Małgorzata Chwierut
Paweł Płonka 3aLaureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. "Matematyka Plus".mgr Małgorzata Semik
Róża Bakalarska 3cLaureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. "Matematyka Plus".mgr Joanna Miłoń
Daniel Pawełczyk 3bLaureat IV stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. "Matematyka Plus".mgr Małgorzata Chwierut
            Igor Wieczorek 3b            Mateusz Kula 3bLaureat V stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. "Matematyka Plus".mgr Małgorzata Chwierut
Karol Rakoczy 3aLaureat V stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. "Matematyka Plus".mgr Małgorzata Semik
Klasa 3b

   Laureat Ogólnopolskiego   Konkursu w ramach programu edukacyjnego "Pomysłowy rok"

mgr Małgorzata Chwierut
 Gabriela Bęben 3b

Najlepszy Czytelnik 2017r.

mgr Małgorzata Chwierut
Grzegorz Rękawek 3c

Najlepszy Czytelnik 2017r

 

mgr Joanna Miłoń
Ksenia Klęczar 3a

       Wyróżnienie I stopnia w XXII Konkursie Plastycznym "Moje Marzenia"

mgr Małgorzata Semik
Jakub Mrozik 3a  Nagroda w VIII Konkursie Plastycznym "Lubię Smoki"mgr Małgorzata Semik
Emilia Kramarczyk   3b

     II miejsce w Międzygminnym Konkursie Pięknego Czytania " O Złote Usta"           

 

mgr Małgorzata Chwierut
Amelia Kołacz 3a

         Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym o św. Maksymilianie Kolbe

mgr Małgorzata Semik
Amelia Kołacz 3a  

       I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „ Pomnik Nike w Rajsku”

mgr Małgorzata Semik
Amelia Kołacz 3a

    Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsze drzewko bożonarodzeniowe”

mgr Małgorzata Semik
Agnieszka Franczak 3a            Wyróżnienie w Powiatowym                Konkursie Plastycznym                o św. Maksymilianie Kolbemgr Małgorzata Semik
Michał Marciński 3a

 III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Dobroczynna bombka bożonarodzeniowa”

mgr Małgorzata Semik

 

 

 

Zakończenie roku szkolnego Zabrzmiał ostatni dzwonek.
Szkoła na sportowo
Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.
Interhead.pl