Dekorowanie świątecznych pierników

Święta Bożego Narodzenia są dla wszystkich, a szczególnie dla dzieci, radosnym przeżyciem. Już sam okres przygotowań wywołuje wiele emocji, dlatego na świetlicy szkolnej po raz kolejny odbyło się tradycyjne już dekorowanie świątecznych pierników.

Panie Magdalena Kramarczyk i Paulina Waliczek zadbały o to, aby uczniowie otrzymali pachnące, domowe pierniczki. Dzieci przyniosły słodkie posypki, kolorowe lukry, kokos,migdały i inne rzeczy potrzebne do ozdabiania ciasteczek, a potem...jedynym ograniczeniem była już tylko inwencja twórcza każdego ucznia z osobna. Powstały prawdziwe dzieła sztuki. Niektóre dotarły do domu,inne niestety nie... Ale na pewno były smaczne!

Spotkanie organizacyjneSpotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych
Wycieczka klasy III do Krakowa
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI