As z trzeciej klasy

Uczennica klasy IIIb zdobyła tytuł Asa  w powiatowym konkursie wiedzy ogólnej " Asy z trzeciej klasy". Nie jest to jedyny sukces tej pracowitej uczennicy. Jest również laureatką gminnego konkursu " Jeden z dziesięciu". Wspaniale poradziła sobie  także w zmaganiach ortograficznych podczas konkursu miejsko - gminnego, zdobywając tytuł Małego Mistrza Ortografii. Prócz solidnej nauki uwielbia czytać książki i tańczyć.Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w klasie IV
Podczas wręczenia dyplomu i nagród
Laureatka gminnego konkursu
Tytuł
Podsumowanie konkursu
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Spotkanie ze "Specjalsem"11 maja 2018 roku w naszej szkole gościł pułkownik elitarnej Jednostki Wojskowej "NIL" z Krakowa.
Wycieczka do Wrocławia 26 kwietnia klasy IVa i IVb wybrały się na długo oczekiwaną dwudniową wycieczkę do Wrocławia.