Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 1 września 2009 roku odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Na sali gimnastycznej zgromadziła się cała społeczność szkolna, w tym podekcytowane pierwszaki i ich rodzice. Wychowawczynie klas pierwszych  - p. Małgorzata Semik i p. Małgorzata Chwierut zaprosiły na środek naszych najmłodszych uczniów. Przejęte dzieci odpowiadały przed publiczością na proste pytania.  Później odbyło się uroczyste ślubowanie, a p. dyrektor Joanna Wysogląd pasowała  każdego siedmiolatka na ucznia Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza.

Sukces uczennicy z klasy VIII
Noc filmowa w szkole
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI